Facebook’un en büyük otomobil satış grupları

Türkiye’nin en büyük Facebook otomobil satış grupları

Günümüzde otomobil satışlarının büyük bir çoğunluğu internet üzerinden yapılıyor. Hepimizin bildiği popüler otomobil ilan siteleri var. Fakat bu sitelerde genellikle yılda sadece 1 ücretsiz ilan verme hakkı var. Birden fazla ilan vermek istediğinizde bu ilan siteleri ücret talep ediyor. Bu durumda tamamen ücretsiz olan Facebook araç satış grupları devreye giriyor.  Facebook otomobil satışı konusunda oldukça başarılı bir hizmet sunuyor.

Facebook üzerinde oluşturulmuş oto satış gruplarının yüzbinlerce üyesi var. Facebook araba satış gruplarında her gün yüzlerce araç satış ilanı veriliyor. Alıcı ve satıcılar bu gruplar sayesinde hızlı bir şekilde iletişim kuruyor.

Facebook’ta araç satışı konusunda açılmış çok sayıda grup var ama bu gruplar konusunda en çok dikkat etmeniz gereken konu üye sayısıdır. Grupların üye sayısı ne kadar fazla ise aracınızı satma ihtimaliniz veya aradığınız aracı bulma ihtimaliniz de o kadar artar.

Otomobil satış gruplarının üye sayıları çok önemli fakat Facebook üye sayısına göre grup arama seçeneği sunmuyor. Bu nedenle bazen en iyi gruplardan hiç haberiniz olmuyor.

Bu yazımızda sizin için Türkiye’nin en büyük Facebook otomobil satış gruplarının listesini hazırladık. Aşağıda gördüğünüz başlık veya resimlere tıklayarak istediğiniz Facebook araç satış grubuna ulaşabilirsiniz.

Önemli: İnternette bulunan bütün alışveriş sitelerinde dolandırıcılar ile karşılaşma ihtimaliniz vardır. Araç satış gruplarında kopya fotoğraflarla ilan vererek kapora isteyen dolandırıcılara dikkat edin. Paranızı almadan aracınızı devretmeyin. Alacağınız araçların hasar kayıt ve kilometre bilgilerini iyice araştırın.

ARABA AL-SAT-TAKAS

Otomobil Pazarı

İKİNCİ EL OTO ALIM SATIM TÜRKİYE

Türkiye Açık Oto Pazarı

TÜRKİYE İKİNCİ EL ARABA İLANLARI

TÜRKİYE UCUZ ARABA SİTESİ

2.EL SATIŞ

İKİNCİ EL ARABA ALIM SATIMI

FACEBOOK ARABA ALIM & SATIM PAZARI

Hususi otomobil doblo alım satım

Lütfen aşağıda bulunan yorum kısmından görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. İlginiz için teşekkürler…

Facebook’un en büyük otomobil satış grupları” konusunda Bir Fikir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir